Індійський лікар фабрикував результати COVID-19, аби відправляти людей на органи?

Марина АнсіфороваMarina Ansiforova
Четвер, 6 серпня 2020, 09:13

Твердження: У Індії заарештували лікаря Девендер Шарма, який фальсифікував  результати на COVID-19, щоб ушпиталити 125 пацієнтів і  вирізати у них життєво важливі органи. 

Деталі: У мережі Facebook поширилися повідомлення із фотографією начебто лікаря Девендера Шарми, де стверджувалося, що поліція Делі затримала його, підозрюючи в тому, що він сфабрикував результати тестів на коронавірус і вбив 125 пацієнтів. 

Спростування: У відділі боротьбі зі злочинністю Делі заявили, що всі ці вбивства Шарми відбувалися давно, задовго до пандемії COVID-19. Нові підозри по вбивству Шармі не інкримінувалися з січня цього року, коли його звільнили із в'язниці достроково. 

Шарма пробув у тюрмі 16 років. У 2004-му його засудили за 50 вбивств та несанкціоноване вирізання органів у пацієнтів. 

На початку 2020 року його достроково звільнили і затримали знову у липні, проте за обставин, які не пов'язані із вбивствами. 

У фейку посилаються на статтю про Шарму у виданні Times of India, але в ній жодним чином не згадується COVID-19 і вбивства, пов'язані з неправдивими тестами.

Якщо у вас є історія про те, як COVID-19 та карантин змінили ваше життя, напишіть нам листа із темою "Моя історія" на sos.pravda007@gmail.com powered by lun.ua
Реклама:
Реклама:
Олександр Альба: Ми змушені конкурувати з авіакомпаніями, які отримали мільярди держпідтримки під час пандемії 
Командир літака: Незважаючи на драматичний спад в кількості рейсів та об'ємі перевезень, у нас не звільнили нікого з пілотів
Катерина Смирнова: Коли оголосили карантин, моя "фінансова подушка" була у бізнесі, який раптом зупинився
Директорка гімназії: Можна жалкувати про різні скасовані урочистості, але пріоритет здоров'я учнів набагато важливіший
Усі публікації