Дітей із симптомами COVID-19 не будуть вилучати

Валерія ІвановаВалерія Іванова
Середа, 2 вересня 2020, 06:00

Твердження: У Сполучених Штатах будуть вилучати дітей, хворих на коронавірус, без згоди їхніх батьків чи опікунів.

Деталі: У соціальній мережі Фейсбук розповсюджується інформація, що начебто конгрес Сполучених Штатів прийняв спеціальний закон про коронавірус, який називається "Covid Act 2020". 

Цей закон начебто позбавляє батьківських прав і уповноважує працівників освіти "вилучати" дітей без згоди батьків, якщо вони мають симптоми COVID-19. Крім того, автор стверджує, що дітей мають право перевозити у місця ізоляції поза межами проживання родини, попри згоду батьків чи опікунів. 

Спростування: Насправді конгрес Сполучених Штатів не приймав жодного закону під назвою "Covid Act 2020", тому ця інформація є абсолютним фейком. 

Ані на федеральному, ані на законодавчому рівні жодного зі штатів Америки не приймали законів, які б дозволяли освітним органам відвозити дітей в місця ізоляції поза їхнім сімейним будинком. 

Інформації щодо того, що уряд будь-якої іншої країни світу дозволив вилучати і перевозити дітей, інфікованих COVID-19, знайти не вдалось. 


Валерія Іванова powered by lun.ua
Реклама:
Реклама:
Олександр Альба: Ми змушені конкурувати з авіакомпаніями, які отримали мільярди держпідтримки під час пандемії 
Командир літака: Незважаючи на драматичний спад в кількості рейсів та об'ємі перевезень, у нас не звільнили нікого з пілотів
Катерина Смирнова: Коли оголосили карантин, моя "фінансова подушка" була у бізнесі, який раптом зупинився
Директорка гімназії: Можна жалкувати про різні скасовані урочистості, але пріоритет здоров'я учнів набагато важливіший
Усі публікації