Коронавірус в регіонах. Підсумки дня

Тетяна ПляцокTanya Pliatsok
П'ятниця, 11 вересня 2020, 21:15

Що відбувається з тест-системами у регіонах, у яких судах зафіксували коронавірус та про нові рекорди захворювання — читайте у короткій підбірці найважливіших новин 11 вересня.

Тестування на COVID-19

Обласний лабораторний центр Вінницької області тимчасово припиняє платні тестування на коронавірус. В установі не вистачає тест-систем та витратних матеріалів. Про відновлення роботи центру обіцяють повідомити додатково.

Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ з 14 вересня тимчасово припиняє тестування на COVID-19 на платній основі. Причина — припинення поставок тест-систем на коронавірус до лабораторних центрів України.

Коронавірус в судах

Працівник Корабельного районного суду міста Миколаєва захворів на COVID-19. Суд тимчасово призупиняє проведення заходів, які не пов’язані із процесуальною діяльністю, а саме: особистий прийом громадян, екскурсії, семінари. Обмежено допуск на судове засідання осіб, які не є учасниками судових засідань.

COVID-19 виявили у Господарському суді Івано-Франківщини. Захворіла працівниця установи. Керівництво суду рекомендує представникам сторін та іншим учасникам судового процесу, присутність яких на судовому засіданні не є обов’язковою, утриматись від участі у судових засіданнях, а також від особистого відвідування суду для подачі позовів, заяв, скарг, клопотань та інших звернень.

Коронавірус виявили у Великобурлуцькому районному суді Харківської області. До приміщення допускаються громадяни виключно у захисних масках та після вимірювання температури. Суд продовжує працювати в звичайному режимі.

Нові рекорди

За попередню добу, 10 вересня, захворювання на коронавірус в Україні вперше підтвердили у 3144 осіб — це максимальна кількість зафіксованих хворих за добу. 

Уперше в Києві за добу — понад 400 нових хворих на коронавірус, семеро людей померли. До лікарень столиці госпіталізували 58 пацієнтів. Інші — на самоізоляції, під контролем лікарів. Серед тих, хто захворіли, — 33 дитини.powered by lun.ua
Реклама:
Реклама:
Олександр Альба: Ми змушені конкурувати з авіакомпаніями, які отримали мільярди держпідтримки під час пандемії 
Командир літака: Незважаючи на драматичний спад в кількості рейсів та об'ємі перевезень, у нас не звільнили нікого з пілотів
Катерина Смирнова: Коли оголосили карантин, моя "фінансова подушка" була у бізнесі, який раптом зупинився
Директорка гімназії: Можна жалкувати про різні скасовані урочистості, але пріоритет здоров'я учнів набагато важливіший
Усі публікації